09 Νοέ ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 1973 – 2023, ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΑΣΠΙΣΗ ΤΩΝ ΣΥΝΘΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΕΞΕΓΕΡΣΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ
Ο Σύνδεσμος Κοινωνικών Λειτουργών Ελλάδος και το Τμήμα μας, με αφορμή τα 50 χρόνια από την εξέγερση του Πολυτεχνείου, διοργανώνουν εκδήλωση με τίτλο “Νοέμβρης 1973-2023, Κοινωνική Εργασία στην προάσπιση των συνθημάτων της εξέγερσης του Πολυτεχνείου”, την Τρίτη 14 Νοεμβρίου και ώρα 17:00, στην Ταινιοθήκη της Ελλάδος, Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου 134-136, Κεραμεικός, Αθήνα.
Σας περιμένουμε!!
*Η εκδήλωση θα μεταδοθεί με Live streaming στη σελίδα του Συνδέσμου Κοινωνικών Λειτουργών Ελλάδος για όσα άτομα δεν μπορούν να παρευρεθούν![](https://sw.uniwa.gr/wp-content/uploads/sites/129/2023/11/399271328_363149312956397_3687871038044096734_n-600x800.jpg)
![](https://sw.uniwa.gr/wp-content/uploads/sites/129/2023/11/398967402_363149356289726_5319478714049638628_n-800x505.jpg)
![](https://sw.uniwa.gr/wp-content/uploads/sites/129/2023/11/399271328_363149312956397_3687871038044096734_n-600x800.jpg)
![](https://sw.uniwa.gr/wp-content/uploads/sites/129/2023/11/398967402_363149356289726_5319478714049638628_n-800x505.jpg)